Segafredo predstavuje BIO kávu

Segafredo Zanetti SR predstavuje BIO kávu v prémiovej kvalite pre kaviarne, reštaurácie a hotely

 

Spoločnosť Segafredo Zanetti SR prichádza na trh s novou BIO kávou Segafredo Organic s certifikátom biokvality. Splnenie prísnych podmienok ekologického pestovania dopĺňa európske logo na označovanie biopotravín. Novinka je určená pre profesionálne gastroprevádzky a jej balenie obsahuje 1 000 gramov zrnkovej kávy.

 

BIO káva Segafredo Organic, zmes zŕn Arabiky a Robusty, je pestovaná a zberaná v najvyššej biokvalite v Mexiku, Peru a v Ugande. Dlhšie, intenzívnejšie praženie a presný pomer kávových zŕn jej dodáva jemnú vyváženú chuť s nádychom čokolády a sladkého karamelu, perfektnú cremu a bohatú arómu. "Okrem ponuky fairtradovej kávy, Segafredo reaguje i na žiadosť zákazníkov po bioproduktoch a predstavuje novú kávu Segafredo Organic s európskym logom na označenie biopotravín určených gastroprevádzkam. V ponuke bio kávy dopĺňa Segafredo Organic značku TIKTAK, ktorá má oba certifikáty - Fairtrade i bio," povedala  Ing. Petra Knapová, marketingová manažérka Segafredo Zanetti CR.

 

Pre kaviarne a reštaurácie prináša nová BIO káva Segafredo Organic okrem výhod renomovanej značky kvalitnej kávy Segafredo Zanetti aj špičkovú kvalitu z trvalo udržateľnej ekologickej produkcie kávy. Ich zákazníci si tak môžu vychutnať šálku kávy s pocitom, že jej pestovanie nepoškodilo životné prostredie.

Dodržovaním podmienok ekologického poľnohospodárstva podľa kontrolnej organizácii predchádza spoločnosť Segafredo Zanetti poškodzovaniu prírody intenzívnym pestovaním kávy. Ekologické poľnohospodárstvo nepoužíva žiadne syntetické prostriedky na ochranu rastlín ani ľahko rozpustné minerálne hnojivá.


 

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Potvrdením súhlasíte s použitím. v poriadku ďalšie informácie