FAQ

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY


Prečo si mám do svojej prevádzkarne či kancelárie vybrať práve kávu Segafredo?

Spoločnosť Segafredo Zanetti si ako jediná súkromná spoločnosť stráži kvalitu kávy už od samotného pestovania až po výslednú šálku. Vlastní kávové plantáže v Brazílii, na Kostarike, na Havaji, 11 pražiarní a distribúciu zabezpečuje cez dcérske spoločnosti. Jednou z nich je aj naša spoločnosť Segafredo Zanetti SR.

Čo mi ponúkne Segafredo Zanetti SR okrem kávy?

Sme stabilný tím s dvadsaťročnými skúsenosťami v kávovom sektore a radi záujemcom pomôžeme s vybavením kaviarne alebo reštaurácie kávou a kávovou technológiou. Na ponuku našich služieb sa môžete pozrieť v odkaze.

Mám kaviareň, kde môžem kupovať kávu Vášho gastronomického radu?

Zavolajte nám alebo napište. Obchodný zástupca si s Vami dohodne schôdzku a dohodnete sa na podrobnostiach. Tovar Vám dodajú buď priamo obchodní zástupcovia, alebo po dohode využívame služby zásielkového obchodu.

Ponúka Segafredo tiež fairtrade produkty?

Áno. Ponúkneme Vám fairtrade kávu zn. TikTak Organica Dark Roast a fairtrade čaje.

Ponúka Segafredo kávu s certifikáciou Rainforest?

Áno. Pozrite sa do odkazu, nájdete tam kávu Alleanza.

Zháňame kávu do našej kancelárie. Môžeme sa obrátiť na Segafredo?

Celkom určite môžete. Radi Vám pripravíme balíček priamo na mieru. Na ponuku káv do kancelárie sa pozrite v odkaze a neváhajte nás kontaktovať.

Kde zistím ceny produktov?

Využite našich kontaktov a kontaktujte nás.

Keď dostanem v kaviarni nedobré espresso, kde býva chyba?

Vo väčšine prípadov sa jedná bohužiaľ o chybu baristu, ktorý nedodržal niektorý z postupov správnej prípravy espressa. Bohužiaľ aj z veľmi kvalitných zŕn je potom schopný vyrobiť nedobré espresso. Ako vyzerá správne espresso sa môžete pozrieť na našom videu.


Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Potvrdením súhlasíte s použitím. v poriadku ďalšie informácie