Dve nové kávy pre slovenský trh

Segafredo Zanetti SR predstavuje dve nové kávy pre slovenský trh

Bratislava 12. 10. 2018 - Po vlaňajšom úspešnom uvedení BIO kávy Segafredo Organic v prémiovej kvalite pre segment HOREKA spoločnosť Segafredo Zanetti SR v tomto roku uvádza na slovenský trh hneď dve nové zrnkové kávy v kilovom balení, tentokrát určené pre retail.


Prvá kávová zmes zŕn arabiky a robusty z novej ponuky nesie názov Selezione Organica a vyznačuje sa intenzívnou vôňou, čokoládovým tónom a karamelovou cremou. Navyše, vďaka ekologickému prístupu pri jej spracovaní a pestovaní v bio kvalite, prináša pôžitok s čistým svedomím. Dodržiavaním podmienok ekologického poľnohospodárstva spoločnosť Segafredo Zanetti predchádza poškodzovaniu prírody intenzívnym pestovaním kávy. Ekologické poľnohospodárstvo na ochranu rastlín nepoužíva žiadne syntetické prostriedky a ani ľahko rozpustné minerálne hnojivá.

Druhou novinkou s názvom Selezione Arabica je stopercentná arabika z oblasti Strednej a Južnej Ameriky s lahodnou čokoládovou chuťou s orieškovým dozvukom, ovocno-kvetinovou arómou a zamatovou cremou.

"Sme veľmi radi, že káva Segafredo Organic v bio kvalite bola v minulom roku našimi gastronomickými partnermi veľmi dobre prijatá a dúfame, že i naše dve retailové novinky si nájdu svoje miesto v ponuke obchodných reťazcov. Spoločnosť Segafredo Zanetti kladie dôraz na dodržovanie zásad obnoviteľného a ekologického hospodárstva, preto sme radi, že máme v sortimente ďalší produkt, ktorý tieto postoje reprezentuje v plnej miere," hovorí Petra Knapová, marketing manager Segafredo Zanetti CR.


-Koniec-

O spoločnosti

SEGAFREDO ZANETTI SR spol. s r.o.

Spoločnosť Segafredo Zanetti SR bola medzi prvými priekopníkmi talianskeho espressa na Slovensku a v krátkom čase sa zaradila medzi najväčších dovozcov a dodávateľov talianskej kávy pre hotely, kaviarne a reštaurácie. Na Slovenskom trhu pôsobí už 20 rokov a svojou aktívnou činnosťou a širokou ponukou talianskej profesionálnej kávovej technológie výrazne prispela k tomu, že sa talianske espresso a ďalšie talianske kávové špeciality natrvalo usadili v ponuke slovenských gastronomických prevádzok na popredných miestach.

Systém Fairtrade

Segafredo Zanetti podporuje v rámci FAIR TRADE i drobných pestovateľov z iných organizácií a zlepšuje tak ich hospodársku a sociálnu situáciu.

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Potvrdením súhlasíte s použitím. v poriadku ďalšie informácie